NGO

W Gminie Myślenice działa ponad 100 Organizacji Pozarządowych, których celem jest działalność na rzecz społeczności lokalnej. NGO są źródłem inicjatyw i zmian, tam gdzie są one potrzebne. Partycypacja w organizacjach pozarządowych pozwala na rozwój osobisty i czynne uczestniczenie w życiu społecznym.

Działasz społecznie i myślisz o założeniu organizacji pozarządowej a może szukasz ciekawego projektu, który chciałbyś zrealizować. Czekamy na Ciebie w CALu, gdzie możemy porozmawiać o planach Twojej organizacji.

Dyżury dla NGO i społeczności lokalnej

Piątek 12:00-14:00

Na terenie Gminy Myślenice działa Mobilne Centrum Organizacji Pozarządowych, które wspiera NGO. COP organizuje szkolenia oraz spotkania członków organizacji pozarządowych, prowadzi bezpłatne konsultacje księgowe, regularnie informuje NGO o działaniach w newsletterze oraz odpowiada na potrzeby członków organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Do Centrum mogą zgłosić się członkowie organizacji, którzy poszukują środków na działanie, borykają się z pytaniami lub poszukują organizacji chętnej do współpracy.

Zapraszamy do CAL wszystkie organizacje pozarządowe, które szukają wsparcia projektowego, lokalowego. Nasi pracownicy chętnie podzielą się z Wami swoją wiedzą i wskażą kierunki działań.

Jeśli jeszcze nie zapisałeś/aś swojej organizacji do Bazy zrób to teraz! Dzięki temu będziesz na bieżąco z ważnymi informacjami Baza NGO

Dołącz do nas

zostań wolontariuszem!

dowiedz się więcej

Logo MRiPS
Logo Myslenice.pl
Logo CUS
Logo DDS+
Logo Klub Seniora+
Logo Kreatywnia
Skip to content